• karrige kafeje
 • mobilje amerikane me shumicë
 • prodhues mobiljesh, karrige ngrënieje me krahë
rreth nesh

mobilje guangzhou yezhi ltd

Mobiljet Yezhi është një kompani prodhuese, e cila kombinon dizajnin, prodhimin dhe shitjen në një bërthamë.Klientët e saj janë nga e gjithë bota, kryesisht duke përfshirë Amerikën, Australinë, Britaninë, Italinë dhe Kanadanë.Fabrika moderne ndodhet në Parkun Industrial Mingzhu, rrethi Conghua, Guangzhou me një mbulim prej 40,000 ㎡, sipërfaqe ndërtimi prej 80,000 ㎡.sipërfaqja e ndërtesës prej 80,000 ㎡.Ka gjithsej 300 punonjës me prodhim vjetor prej 360,000 copë.Dhe zyra qendrore në qendër të Guangzhou.

Lexo më shumë
 • QË QË

  2007
 • ZONA

  40000
 • Stafi

  300
 • PRODUKTET

  1000

marka jonë

WhatsApp Online Chat!