• кафе стол
 • американски мебел на големо
 • производител на мебел, трпезариско столче со раце
за нас

Гуангжу Јежи мебел ltd

Yezhi мебел е производствена компанија, комбинирајќи дизајн, производство и продажба во едно јадро.Нејзините клиенти се од целиот свет, главно вклучувајќи ги Америка, Австралија, Британија, Италија и Канада.Модерната фабрика се наоѓа во индустрискиот парк Мингжу, област Конгхуа, Гуангжу со покриеност од 40.000 ㎡, зградата површина од 80.000 ㎡.градежната површина од 80.000 ㎡.Има вкупно 300 вработени со годишно производство од 360.000 парчиња.И неговото седиште во центарот на Гуангжу.

Прочитај повеќе
 • ОТКАКО

  2007 година
 • ПОВРШИНА

  40000
 • Персонал

  300
 • ПРОИЗВОДИ

  1000

нашиот бренд

WhatsApp онлајн разговор!